.

.

Везана Ангели и мачки 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик Целосно Дијамант Везови Кристал Оркестарот подарок AA204

Везана Ангели и мачки 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик Целосно Дијамант Везови Кристал

DEN 355.00
DEN 454.56
-22 %
Достапност

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Продавница линк : https : //www.aliexpress.com/store/2853069

Големина:
20x30cm, 30x40cm, 40x50CM, 50X65CM, 55X70CM
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Li Loye
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
дијамант облик:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
R

Производи во категоријата