.

.

5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Девојка Полна Кристал Дијамант Мозаик Крстот Бод Марија И Пеперутки Везана Дома Декоративни

5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Девојка Полна Кристал Дијамант Мозаик Крстот Бод Марија И Пеперутки

DEN 331.00
DEN 552.00
-40 %
Достапност

Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи
не треба да остане заглавен дијаманти. и дел од човековите да прават други налози. Ако постои нечистотија лепливоста
може да имаат влијание врз нив со ниска температура солидна железо. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
Пакување Шоу
Сценарио Покажат
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1.

Големина:
20X25CM, 25X35CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 60X80CM, 70X90CM, 80x110CM, 90X120CM, 100X135CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J517
R

Производи во категоријата