.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Среќен шема Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Среќен шема Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 182.00
DEN 228.00
-20 %
Достапност

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки.

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 60x60, 70*70cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Геометриски
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
R

Производи во категоријата