.

.

Слика 5D DIY Дијамант везови Пастирски пејзаж дома декор круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich

Слика 5D DIY Дијамант везови Пастирски пејзаж дома декор круг или квадрат кристал Дијамант сликарство

DEN 938.88
Достапност

Овој дел на цена да се плати. Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ние немаме минималната граница за сите производи. Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување.

Големина:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Точка име :
100% Слика 5D DIY Дијамант везови Пастирски пејзаж дома декор
Објектот Name2:
круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich
Објектот Name3:
дијамант везови пејзаж
Објектот Name4:
дијамант сликање пејзаж
Објектот Name5:
5D дијамант везови пејзаж
Објектот Name6:
5D Дијамант Сликање пејзаж
број:
ЛЕ-724
R

Производи во категоријата