.

.

Дијамант мозаик целосно дијамант везови религија DIY дијамант сликарство крстот бод кристал круг дијамант поставува unfinish декоративни

Дијамант мозаик целосно дијамант везови религија DIY дијамант сликарство крстот бод кристал круг дијамант

DEN 231.00
DEN 304.32
-24 %
Достапност

Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка.дијамант облик : Тркалезна дијамант 7.Материјал : Круг Смола Дијамант
4. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство Продавница
Внимание : A. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
за копар:
100% круг копар
Алатки:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
Курир кеси боја кутија за пакување
R

Производи во категоријата