.

.

5D Diy дијамант сликарство животинско дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува unfinish декоративни Дијамант везови мачка Y919

5D Diy дијамант сликарство животинско дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува unfinish

DEN 478.56
Достапност


Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
R

Производи во категоријата