.

.

Diy 5d Rhinestones Плоштадот Вежба Мозаик Дијамант Сликарство Крстот Бод Цртан филм Лав Со Девојка Дијамант Везови Занаетчиски Оркестарот

Diy 5d Rhinestones Плоштадот Вежба Мозаик Дијамант Сликарство Крстот Бод Цртан филм Лав Со Девојка Дијамант

DEN 286.00
DEN 375.84
-24 %
Достапност


Големина:
20x25cm, 30*40cm, 40*50cm, 50x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
MOONZERO
Тип:
Комплет За Шиење
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Техника:
пејст сликарство
Крстот бод колекции внатрешни detaill:
смола честички Основната ткаенина Цртежи Форцепс
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип:
дијамант везови
Подарок за:
Пријатели на семејството роденден празник
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Алатки тип:
Пинцети Pick-Up Алатки
Крстот бод државата:
Недовршениот Треба рачно изработени
R

Производи во категоријата