.

.

деверуша фустани 2018 кат должина ракави пратилки фустан gown долг формално шампањ наметки за свадба гости H2913

деверуша фустани 2018 кат должина ракави пратилки фустан gown долг формално шампањ наметки за свадба

DEN 2568.00
Достапност


Ако ви треба итно,ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се разговара за деталите на испорака начин,но екстра пост такса за купувачот е дел.
Пред да нарачате ве молиме прочитајте
1 .
Нашиот стандарден фустан должина е за 170cm (5'7") висина со пета чевли девојка.Висина ( N )=___ инчи или cm(од врвот на главата на подот не вклучуваат чевли)
6.
Ако нема порака ,ќе испрати порака, и чекај го одговорот 7 дена, потоа да се организира .
Вообичаените пратката начин на други земји, што се користи е или ЕМС КИНА ПОСТ MAIL.
3) ако сакате да се облекуваат на еден месец ,ве молиме контактирајте со нас да го изберат правото превозот начин да се сигурни дека можете да го добиете во тим
Оваа gown може да биде сопствени направени според вашите мерења.
ако вие и вашите пријатели сакаат да го купи истиот фустан од нашата продавница ,ве молиме да се купат на ист датум и да го оставите порака до нас.Биста ( A ) =___инчи или cm Ако носите фустан со градник,ве молиме да носи градник кога ќе се измери. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас . Ако вашиот мерења се начин на исклучување нашата нормална големина на табелата , ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.
Тоа е подобро за нас .
ако вашата висина е повеќе од тоа ,ве молиме контактирајте со нас . Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
H2913
Ткаенина Тип:
Сатенски
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
R

Производи во категоријата