.

.

рк делови страна чекор метал padel за Axial SCX-10 Скала Камион

рк делови страна чекор метал padel за Axial SCX-10 Скала Камион

DEN 1762.00
DEN 1915.20
-8 %
Достапност

рк делови страна чекор метал padel за Axial SCX-10 Скала Камион
Собранието дупка растојание : 64mm

боја:
Бела, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
axial scx10
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Камиони
R

Производи во категоријата