.

.

UniHobby UH18011 14mm Моторни Вратило Спојка Mecanum Моторни Тркала Бунари Копче Центар Omni Тркалото Бунари Центри

UniHobby UH18011 14mm Моторни Вратило Спојка Mecanum Моторни Тркала Бунари Копче Центар Omni Тркалото

DEN 1229.00
DEN 1293.60
-5 %
Достапност

Uni Hobby UH18011 14mm Моторни Вратило Спојка Mecanum Моторни Тркала Бунари Копче Центар Omni Тркалото Бунари Центри На UH18011 14mm Моторни Вратило Спојка ви овозможува да се качи робот тркала и механизмите за моторни шахти. Тоа беше дизајниран за да се поврзете на велосипед и мотор и одговара на сите тркала на нашите роботи. На 14mm универзална центри вклучуваат еден од нерѓосувачки челик хексадецимален socket set завртка за обезбедување на моторот до точка. UH18011 14mm Моторни Вратило Центар Карактеристики : Употреба на Моторни Вратило Хаб : 14mm Користи за да се поврзете на моторни и робот тркала,Mecanum Тркала,Omni Тркала. Одговара на сите тркала на Uni Hobby Mecanum Тркала, Omni Тркала. Материјал : Алуминиум-легура Внатре дијаметар : 14mm надворешен дијаметар : 57mm Должина : 26.4 mm Нето тежина : 50g UH18011 Моторни вратило спојка пакување содржи : 1 * 14mm Моторни Вратило Центар UH18011 Моторни Вратило Спојка
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$32
$11.95
$39.95
$148.95
$118.95
$109.95
$117
$217.95
wy-приклучок-крај

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Алатка Материјали:
Издробен
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
18011 вратило спојка
Бренд Име:
UniHobby
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
18011 вратило спојка
Се користи за Моторни Вратило Центар:
14mm
Одговара на сите тркала на Mecanum Тркала:
Yes
Се користи за да се поврзете на моторни и еден тркала роботот:
Yes
R

Производи во категоријата