.

.

4pcs/многу SUNNYSKY X4112S 320KV 400KV 485KV Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот Авион

4pcs/многу SUNNYSKY X4112S 320KV 400KV 485KV Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот Авион

DEN 6949.00
DEN 8175.36
-15 %
Достапност

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно Shippingtime : Данок Без Данок на промет се Бара Плаќање : Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор . (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент.
Модел : X4112 S 320 KV 400 KV 485 KV
KV (rpm/v) : 320
Тежина : 153g
Дијаметар : 46. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Контакт со нас на : Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Пост или HK пост воздухопловната Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.4 mm
Должина : 32. да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота - 8 : 30 сум. (GMT +8) од неделата - Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина).5 mm (со исклучок на моторни вратило)
Жица должина : 60cm
Проп адаптер излез бунари со дијаметар : 6mm
Примена : специјално дизајнирани за quadcopter и мулти-роторот на авиони.

боја:
X4112S 320KV, X4112S 400KV, X4112S 485KV
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
sunnysky
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
MYZJ330
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Моторни
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата