.

.

Нови 6046 Bullnose Реквизити за Мал Copter Quadcopter MiniQuad FPV Gemfan Fiberglass BN Г.С. CCW Пропелер РК Додаток 8Pair/16PCS

Нови 6046 Bullnose Реквизити за Мал Copter Quadcopter MiniQuad FPV Gemfan Fiberglass BN Г.С. CCW Пропелер

DEN 478.08
Достапност


[xlmodel]-[custom]-[6209]
Предмет : Нова 6046 Bullnose Реквизити за Мал Copter Quadcopter Mini Quad FPV Gemfan Fiberglass BN Г. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел;
4.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна
веб-сајт се обезбедени;
5. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3.
Како да се откажат превозот
1.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7
дена за целосно враќање на средствата.
Ве молам, разберете дека Пост Воздухопловната услугата не е стабилна, понекогаш тоа трае подолго време да пристигне .

боја:
Бела, Црвена, Зелена, Сина, Сина, Црна, Портокалова, Мулти
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
GEMFAN
Алатка Материјали:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
6046BN
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Материјал:
Fiberglass Најлон
Објектот:
Multirotor пропелер
Големина:
6 инчен 6*4.6 2 Сечилото
Користат За:
quadrocopter fpv
R

Производи во категоријата