.

.

РК Челик Жичен Автоматско Роботот Крик на Системот за Контрола+Безжичен Далечински Приемник

РК Челик Жичен Автоматско Роботот Крик на Системот за Контрола+Безжичен Далечински Приемник

DEN 2154.00
DEN 4223.04
-49 %
Достапност

5 cm
Висина : 2cm
Оптоварување Граници : Мртов Лифт 2.com/payment_method. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.5 см
Ширина : 2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.РК Челик Жичен Автоматско Роботот Крик на Системот за Контрола+Безжичен Далечински Приемник Објект Спецификација : Должина : 6. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AXSPEED
Број На Модел На:
За 1/10 Скала РК Автомобил Роботот
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
крик контрола
Надградба На Делови/Додатоци:
Безжичен Далечински Приемник
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
50g
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Одговара за:
1
Функција во еден:
Автоматско Роботот Крик Контрола
Функција два:
Безжичен Далечински Приемник
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M003630EEEE01
R

Производи во категоријата