.

.

Mato 1/16 HengLong германски Леопард 2 A6 РК Резервоарот Метал Idler Тркала Со Лагери MT153I

Mato 1/16 HengLong германски Леопард 2 A6 РК Резервоарот Метал Idler Тркала Со Лагери MT153I

DEN 552.00
Достапност


Mato 1/16 Heng Long германски Леопард 2 A6 РК Резервоарот Метал Idler Тркала Со Лагери MT153 I
Мојот драг пријател , имам сите додатоци на Mato резервоарот, ако сакате ништо за тоа, контактирајте со мене, ве молам.

Бренд Име:
MATO ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MT153I
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Скала:
1
Модел Одделение:
Хоби Одделение
Модел:
резервоарот модел
Земја/Регион на Производство:
Кина
Извор На Гориво:
Електричен
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
R

Производи во категоријата