.

.

8.6 Аквариум Декорација Мост Rockery Оркестарот Acuario Лажен Камен Пештера Смола Пејзаж Украс За Риба Резервоарот Украсни Аквариум

8.6 Аквариум Декорација Мост Rockery Оркестарот Acuario Лажен Камен Пештера Смола Пејзаж Украс За Риба

DEN 673.00
DEN 716.64
-6 %
Достапност


Големина:
L 8point6 inch
Тип:
Риба
Бренд Име:
Saim
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
аквариум карпи
Тежина:
320g
Големина:
6*21.5*8.5cm/2.3*8.5*3.3inch
Тип:
аквариум декорација
Обликот:
Камениот Мост
Функција:
Аквариум Риба Резервоарот Декоративни
Стил:
Rockery
Функција:
Аквариум Додатоци
R

Производи во категоријата