.

.

ВИЛИС Деца Бренд на Часовници Момчиња Девојчиња Деца Часовник Топла Продажба Црна Силикони Водоотпорен Зглоб Часовници Аниме Подароци Кварц Види

ВИЛИС Деца Бренд на Часовници Момчиња Девојчиња Деца Часовник Топла Продажба Црна Силикони Водоотпорен

DEN 297.00
DEN 539.04
-45 %
Достапност


ВИЛИС Види Човек Тигар Дизајн Цртан филм Симпатична Црна Смола Случај Силикони Деца Спорт Часовници За Студентите Момчиња Подарок PENGNATATE
Опис :
100% оригинални бренд се види со висок квалитет
Кварц се Види со Силиконски Бенд
Децата се види за детето
Дете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите прилики
Најдобар подарок за дете
Специфичности :
Clock Face : Plexiglass
Случај : Нерѓосувачки Челик
Види Бразлетна : Силикони Бенд
Dial дијаметар : прибл.
Вкупна должина : 205mm прибл.
Max. Пулсот Големина : 160mm прибл.
Мин. Пулсот големина : Прибл. 130mm.
Појас ширина : 14mm прибл.
Тежина : 34g прибл.
Водоотпорен : 30 m водоотпорен
Зошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?
1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење
2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака
3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници
4 Отпорност На Вода 3 Бар

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Дијаметар:
28mm
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
ВИЛИС
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
257#3
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Животински Облик
Бендот Должина:
20.5 cm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Материјал:
Пластични
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Ширина:
14mm
R

Производи во категоријата