.

.

Карбонски Влакна Мотоцикл Нафта Гас Гориво Капа Покрие Decal Мотор Налепница Заштитник За Benelli 600 900 1300 07-11

Карбонски Влакна Мотоцикл Нафта Гас Гориво Капа Покрие Decal Мотор Налепница Заштитник За Benelli 600

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %
Достапност

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Decals & Налепници
R

Производи во категоријата