.

.

Карбонски Влакна Мотоцикл Нафта Гас Гориво Капа Покрие Decal Налепница Декоративни Заштитна За MV Агуста F3 2012 2013 2014

Карбонски Влакна Мотоцикл Нафта Гас Гориво Капа Покрие Decal Налепница Декоративни Заштитна За MV Агуста

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %
Достапност


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Alipay е Prefered.
Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Јаглерод Влакна Покрие Гел Овој оглас е определен од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Decals & Налепници
R

Производи во категоријата