.

.

Најниска Цена сет за автомобил нафтениот шок прилагодувач авто масло алатка вилушка шприц преносни вртење на Врвот Рангирани Најдобар Квалитет за продажба

Најниска Цена сет за автомобил нафтениот шок прилагодувач авто масло алатка вилушка шприц преносни вртење

DEN 566.40
Достапност

17cm*2cm (L*W)
Црево : 29cm должина; 0.
Додавање и Отстранување на Нафта
1. Лизгајте го zip вратоврска нагоре или надолу линија за да го добиете вашиот мерење. Кога тоа смрди воздух вашето ниво е поставено.
Вилушка Масло Алатки За Полнење Мерач Суспензија Ниво Шприц Шок Прилагодувач Владетел
Опис На Производот
Карактеристики :
60ml/2oz шприц со прилагодливи врзуваат за повторување читања
Сите мерки во метрички и стандард
Нерѓосувачки челик 6"/150mm владетел за поставување на нафта висина
Црева кои може да се постави на нивото на маслото или да се намали за
Додадете или отстраните масла од машини,трансмисии,turbos,заработувачката,и така натаму
Продавници во пакување за помалку неред
Голем плус на секое алатница
Спецификации :
Боја : бела
Материјал : пластични + alumminum
ГОЛЕМИНА на :
Шприц : прибл.Добиете вашата вилушка масло висина од вашиот прирачник во мм или инчи
3.Можете да ја прилагодите вратоврска на шприц за повторување читања.На метрички страна на владетелот 9 изнесува 90mm која е иста како и 9cm.Don' t ограничување на ова за само предници, го користи ова за да додадете или отстраните масла од машини , трансмисии , заработувачката, и така натаму .6 cm дијаметар
Поставување Вилушка Масло Нивоа
1.

Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
180g
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
/
Тип На Објект:
Decals & Налепници
R

Производи во категоријата