.

.

24V DC Вендинг Машина Моторни

24V DC Вендинг Машина Моторни

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Достапност


Pls ве молиме контактирајте со нас за детали и поевтини превозот цена.
Број На Модел На
MT05
Сертификација
CCC
Тип
Серво Мотор
Commutation
Brushless
Брзина(ВРТЕЖИ во минута)
24 пати/минута
Излезна Моќност
4.5 W
Напон(V)
DC24
DC
0.8 На
Менувачот сооднос
1 : 400
(0.54 s/круг)
Вртежен момент
40 kg f cm
Издржливост
30000-50000 време

Број На Модел На:
MT05
Вртежен момент:
повеќе од 48kg.cm
сертификација:
CE,CCC
Commutation:
Brushless
Изградба:
Постојан Магнет
Постојана Струја(A):
не оптоварување тековната 0.28 На
Излезна Моќност:
4.5 W
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Употреба:
вендинг машина моторни
R

Производи во категоријата