.

.

12pcs/set А4 Извештај Пластични Лизгачки Бар Покрие Лента Датотека Папка Носителот Јасно

12pcs/set А4 Извештај Пластични Лизгачки Бар Покрие Лента Датотека Папка Носителот Јасно

DEN 554.40
Достапност

Име на производ Датотека Папка Дизајн Лизгачки Бар Дизајн Соодветни за Големината на Датотеката А4 Големина Трудови или Датотеки Вкупната Големина(Прибл.) 31x 21 x 0.4 cm(L*W*T) Материјал Пластични Главната Боја Јасно, Сина

Материјал:
PP
Тип:
Клипот Датотека
Број На Модел На:
A4
Обликот:
Папка
Големина:
310mm*210mm
Бренд Име:
oze19921102
R

Производи во категоријата