.

.

1PCS Zippered Документ Мрежа А4 Датотека Торба Носителот 333mm Долго w Рака

1PCS Zippered Документ Мрежа А4 Датотека Торба Носителот 333mm Долго w Рака

DEN 273.12
Достапност

Име на производ Датотека Торба Дизајн Патент Затворање Материјал во оксфорд ткаенина Големина(Секој од нив) 333 x 237mm (L*W) Боја светло сина,розова,жолта,зелена,црвена роза,остриги бела

Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Бренд Име:
oze19921102
Број На Модел На:
A4
Големина:
333 * 237MM
Материјал:
Оксфорд ткаенина
R

Производи во категоријата