.

.

2017 Нов бренд шпанија жените флорални платно гласник кеси секојдневен рамо-кеси бонбони боја на цвет торба зголеми bolsas femininas

2017 Нов бренд шпанија жените флорални платно гласник кеси секојдневен рамо-кеси бонбони боја на цвет

DEN 752.00
DEN 1343.52
-44 %
Достапност


Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Ниту Еден
Обликот:
Satchels
Број На Модел На:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
CAIWEI
Шаблон Тип:
Флорални
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
тип 1:
Училиште Кеси
тип 2:
лаптоп чанта
тип 3:
деца гласник торба
Тип 4:
Мажи Жени Рамо кеси
is_customized:
Yes
боја:
како на сликата покажува
Повод:
Училиште/Travel/Канцеларија
R

Производи во категоријата