.

.

Rechoo Директно Бразилецот Машина Направени Remy Човечка Коса Русокоса Боја 613 Целосна Главата Во Собата Клип Во Косата Екстензии 16182224

Rechoo Директно Бразилецот Машина Направени Remy Човечка Коса Русокоса Боја 613 Целосна Главата

DEN 1759.00
DEN 2476.80
-29 %
Достапност

За да се избегне препуштајќи му се на штета се движат нагоре на косата
вратило, трим краевите на секои 6 - 10 недели. Оставете го околу 20 минути
потоа исплакнете и нека се исуши природно - со користење на удар фен ќе штета нив, ако се користи премногу.
Биде Исклучително Нежен
Кога се грижите за губење на екстензии, четкање или стилизирање на екстензии нежно може да ја спречи на косата, од кои спаѓаат надвор. Некои косата со повеќе кадрава така pls се повеќе внимание при перење за да се избегне заплитане. Ако е потребно, да се стави на фен на кул
прилагодување (речиси како да е правец) . Сите што ви треба да знаете неколку основни грижи инструкциите што се дадени подолу. Бидејќи ваши екстензии не се добива
природните масла од вашиот скалп за да се задржи вашата коса во добра состојба, оваа ќе се задржи влагата од shampooing, а во исто
време на сушење на нив и надвор од над-shampooing
Користете Топлина Protectant
Користете топлина protectant на косата екстензии за да се намали ризикот од топлина штета whenecer користите апаратот се загрева на вашата коса.
Умот на вашата коса екстензии за да ги задржи во најдобра состојба е можно.никој не се во можност да го потпише packge,DHL напуштање на вратата,пакет украдени
потпишан од страна на некој друг што не знаат што значи малициозни украдени.

Должина:
16 inches, 18 inches, 20 inches, 22 inches, 24 inches
Тежина На Пакет:
90g/Set, 140g/Set, 200g/Set, 100g/Set, 120g/Set, 160g/Set
Најдолг Коса Дел:
>=25%
Животен век:
6 месеци
Предмети по Пакет:
7pcs/set
Бренд Име:
Rechoo
Косата Одделение:
Машина Направени Remy
Број На Модел На:
3-613-18-S-100-7
Достапни Бои:
#27, #33, #99j, #613, #10/24, #8/613, црвена
Текстура:
Директно
Должина:
16 18 22 24
Достапни парчиња:
7 компјутери, 10 компјутери
Човечка Коса:
Бразилецот Човечка Коса Клип Коса
Материјал Одделение:
Машина Направени Remy
Тип На Коса:
Клипот Во Човечка Коса Екстензии
Тежина:
16-90g; 18-100g; 22-120g; 24-200g
Тежина Парчиња:
90g 100g--7pcs; 120g 160g 200g--10pcs
Може Да Се Permed:
Yes
R

Производи во категоријата