.

.

Висок квалитет ратан занает долна облека складирање корпа пластичен, со капак градник чорапи складирање кутија домашната Под-мрежа завршувањето на случај

Висок квалитет ратан занает долна облека складирање корпа пластичен, со капак градник чорапи складирање

DEN 716.00
DEN 761.76
-6 %
Достапност


Само Едно Парче,а Не Три Парче со Висок квалитет ратан занает долна облека складирање корпа пластичен, со капак градник чорапи складирање кутија домашната Под-мрежа завршувањето случај Материјал : пп Спецификации : 1 мрежа, 10 мрежа, 15 мрежа Големина : 31.5 * 24.5 * 11cm, 31.5 * 24.5 * 8cm, 31.5 * 24.5 * 8cm Боја : зелена, сина, виолетова, розова, црвено светло Функција : простор за складирање, мобилни леснотија, погодно за собирање, роман и убава, убава

Големина:
1 grid, 10 grid, 15 grid
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
ny_shouna1
Производот:
Облека Организатор
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Употреба:
облека
Бренд Име:
SIBAOLU
Капацитет:
18L
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Решетки Количина:
10
Стил:
Персоналните Прилагодување
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
31*24*11cm
R

Производи во категоријата