.

.

10 парчиња = 5 парови НОВИ ПРИСТИГНА година боја поени во предиво, памук лето чорапи жените sock влечки силикони чорапи

10 парчиња = 5 парови НОВИ ПРИСТИГНА година боја поени во предиво, памук лето чорапи жените sock

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Достапност


ГОЛЕМИНА на :
SOCKINGS : СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА 23 cm до 25cm нога
парче ДОЛАРИ 10 /парче ДОЛАРИ 10 /парче

Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата