.

.

Guanhao Ultralight Тенок Читање Очила TR90 Рамка Мажи Жени Универзална Лесни Далекувидост Удобно 1.0 1.5

Guanhao Ultralight Тенок Читање Очила TR90 Рамка Мажи Жени Универзална Лесни Далекувидост Удобно 1.0

DEN 504.00
DEN 987.84
-49 %
Достапност


Повеќе степени availa ранливите ве молиме забелешка
+50
+75
+400
црна
ОК
ОК
ОК
црвена


ОК

Око Рецепт:
+100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, повеќе степени забелешка
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Обложување:
HC
Леќа Ширина:
5.1 cm
Број На Модел На:
TR656
Леќи Во Боја:
Бела
Леќа Висина:
2.9 cm
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
guanhao
Рамка Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата