.

.

2017 Нов дизајн розова и злато sequins чипка ткаенина африкански чипка материјал. добар квалитет sequins везени трговија на големо цена

2017 Нов дизајн розова и злато sequins чипка ткаенина африкански чипка материјал. добар квалитет sequins

DEN 2782.00
DEN 3312.00
-16 %
Достапност


Добредојдовте во посета на мојот продавница!
Главни производи : чипка ткаенина, guipure чипка, швајцарската тантела, вез чипка, африкански чипка ткаенина, кабелот чипка
Други производи : Печатени тантела, кадифе чипка ткаенина
ткаенини,тантела трим,еластична чипка,булчински чипка,тантела материјал,voile чипка,на нето-чипка.
5 дворови / парче
5yards=4.572 метар
Ширина : 1.3 метри
долго : 4.57 метар
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има малку боја разлика ,ве молиме предмет на материјал објект.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Ширина:
130cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
keke
Техника:
Плетени
Место на Потекло:
Сезоната:
Тип На Производ:
Декорација:
Sequins
Плаќање :
од страна на T/T, зачувам,western union,money gram и paypal
Пакување :
5 метри по торба, 60 метри по картон
is_customized:
yes
R

Производи во категоријата