.

.

2017 Нов дизајн црна мрежа злато sequins чипка ткаенина африкански чипка материјал.висок квалитет везени трговија на големо цена

2017 Нов дизајн црна мрежа злато sequins чипка ткаенина африкански чипка материјал.висок квалитет везени

DEN 3145.00
DEN 3744.00
-16 %
Достапност


Добредојдовте во посета на мојот продавница!
Главни производи : чипка ткаенина, guipure чипка, швајцарската тантела, вез чипка, африкански чипка ткаенина, кабелот чипка
Други производи : Печатени тантела, кадифе чипка ткаенина
ткаенини,тантела трим,еластична чипка,булчински чипка,тантела материјал,voile чипка,на нето-чипка.
5 дворови / парче
5yards=4.572 метар
Ширина : 1.3 метри
долго : 4.57 метар
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има малку боја разлика ,ве молиме предмет на материјал објект.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Ширина:
130cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
keke
Техника:
Плетени
Место на Потекло:
Сезоната:
Тип На Производ:
Декорација:
Sequins
Плаќање :
од страна на T/T, зачувам,western union,money gram и paypal
Пакување :
5 метри по торба, 60 метри по картон
is_customized:
yes
R

Производи во категоријата