.

.

Misaya 1pc Везови Нето Крпа Чипка Јака Цвет Полиестер Ткаенини,DIY рачно изработени Јака Чипка Ткаенини За Шиење Јака Занаети

Misaya 1pc Везови Нето Крпа Чипка Јака Цвет Полиестер Ткаенини,DIY рачно изработени Јака Чипка Ткаенини

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Достапност


Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!
Misaya 1pc Везови Нето Крпа Чипка Јака Цвет Полиестер Ткаенини,DIY рачно изработени Јака Чипка Ткаенини За Шиење Јака Занаети
Производ вовед :
1). Материјал : 100% полиестер
2). Димензии : должина 30.5 cm x ширина 34cm
3). Пакетот вклучува : 1pcs /пакет
4). боја : Шарени

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
LSCS036A
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Misaya
Ширина:
30.5*34(cm)
Материјал:
100% Полиестер
боја:
шарени
Карактеристично:
Нето Крпа Чипка јака цвет
R

Производи во категоријата