.

.

Evkoodance Перфорирани Вистинска Кожа Човек Модерната Танго Фудбалскиот Танц Чевли 2.5 cm Пета Мека Единствена Чевли Evkoo-304

Evkoodance Перфорирани Вистинска Кожа Човек Модерната Танго Фудбалскиот Танц Чевли 2.5 cm Пета Мека Единствена

DEN 1828.00
DEN 2812.80
-35 %
Достапност


Evkoodance Перфорирани Вистинска Кожа Човек Модерната Танго Фудбалскиот Танц Чевли 2.5 cm Пета Мека Единствена Чевли Evkoo-304
Опис :
Боја : Црна / Бела
Материјал : вистинска кожа
Пета : 58# 2.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)
ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.
Големина : US4.5-13.5 мажите големина
ПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!
Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!
Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба. ве молиме да се разбере, ви благодарам.
*>>100% Гаранција За Нови
*>>Услужни И Удобно
*>>Исклучително гламурозна.
*>>Добие најголема атракција кога ќе се танцување!!!
*>>Боја прикажано на фотографиите може да бидат малку различни од вистинската боја се должи на осветлување и боја отстапување од набљудувачите.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
Evkoo-304
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
кожа
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Insole Материјал:
Латекс
чевли фудбалскиот боја:
црна, Бела
чевли латинска ширина:
Медиум
чевли фудбалскиот пета:
58# 2.5 cm
чевли фудбалскиот големина:
US4.5-13.5, ЕУ 37-48
чевли фудбалскиот материјал:
Вистинска Кожа
чевли фудбалскиот пакет:
чевли кутија/пп торба
Превозот начин:
e-пакет/cina пост бесплатен превозот
превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
чевли за танц
R

Производи во категоријата