.

.

Стандард Танц Чевли Бренд Партија Ballroom Дами Аеробик Чевли Висок Квалитет на Модерните Жени Патики Браун се Лизга-На Купони HB 286

Стандард Танц Чевли Бренд Партија Ballroom Дами Аеробик Чевли Висок Квалитет на Модерните Жени Патики

DEN 2112.00
DEN 4224.00
-50 %
Достапност


Главните производи вклучуваат ,полно стил,ажурирани tothe најновата мода,танц чевли,патики,кошарка чевли и така натаму . Ќе се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
ПРЕВОЗОТ
1).
Стандард Танц Чевли Бренд Партија Ballroom Дами Аеробик Чевли Висок Квалитет на Модерните Жени Патики Браун се Лизга-На Купони HB 286
Увезени свила сатен high-end BD танц чевли, 100% автентични BD танц чевли, најпопуларните светски танц чевли, осигурувањето на квалитетот се добредојдени да се купи, ви благодариме
ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ
Ние сме производство, проектирање, трговија на големо, salesas еден на професија Обувки компанија,Dong Guan chengong спортски чевли компанија.Во high - end потрошувачки групи,позиционирање во широка група. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ви благодариме!.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.На modern1,000 квадратни метри-скала производство на растенијата,и основана astrict и научни контрола на квалитетот на системот,имаат ОЕМ и forfamous бренд ,се развива сопствено производство шест години,на производи се продава добро во Европските и Американските пазари.

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски
Ниво На Пракса:
Професионални
Затворање Тип:
Еластична бенд
Insole Материјал:
ЕВА
Декорација:
Тока
Обвивка Материјал:
Сатенски
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Број На Модел На:
Танц Чевли BD286
Датум На Издавање:
Winter2017
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
латинска танц чевли жена
Употреба на толпата:
Патики
Затворање Тип:
Лизга-На
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски
R

Производи во категоријата