.

.

SINOBI Нова Мода Мажи Спортски Часовници Мажите Кварц Часовник Mens Wirstwatches Врвот Бренд на Луксузни Водоотпорен Зглоб Relogio Masculino

SINOBI Нова Мода Мажи Спортски Часовници Мажите Кварц Часовник Mens Wirstwatches Врвот Бренд на Луксузни

DEN 881.00
DEN 1727.04
-49 %
Достапност


SINOBI Нова Мода Мажи Спортски Часовници Мажите Кварц Часовник Mens Wirstwatches Врвот Бренд на Луксузни Водоотпорен Зглоб Relogio Masculino

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Број На Модел На:
9689
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Случај Дебелина:
7mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
R

Производи во категоријата