.

.

Мажите се Види Природата Дрвени Бамбус рачно изработени рачен часовник Едноставно Дрво Види Машки Спорт Црна Вистинска Кожа Часовник Подарок Објект

Мажите се Види Природата Дрвени Бамбус рачно изработени рачен часовник Едноставно Дрво Види Машки

DEN 700.00
DEN 999.84
-30 %
Достапност

Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress. Со Почит. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем.
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Случај Дебелина : 1. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Бендот Ширина : 2. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види
ПЛАЌАЊЕ
1. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
W247901
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
25mm
Случај Материјал:
Дрвени
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
R

Производи во категоријата