.

.

Креативни Мажи Види Минималистички Дрво Види Природата Дрвени Бамбус Кварц рачен часовник Мажите Едноставен Повик Спорт Види Reloj де madera

Креативни Мажи Види Минималистички Дрво Види Природата Дрвени Бамбус Кварц рачен часовник Мажите Едноставен

DEN 700.00
DEN 999.84
-30 %
Достапност

Со Почит. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.2 см прибл.
ПРЕВОЗОТ
1.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Негативната повратна информација не реши ништо. Бендот Должина : 24. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат.
Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена).

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
24.5 MM
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45mm
Број На Модел На:
W248301
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
R

Производи во категоријата