.

.

SINOBI Нови Хронограф Види Машки Воени рачни часовници Водоотпорен Женева Кварц Часовник Мажите Спортски Relogio Masculino Трки

SINOBI Нови Хронограф Види Машки Воени рачни часовници Водоотпорен Женева Кварц Часовник Мажите Спортски

DEN 912.00
DEN 1787.04
-49 %
Достапност


SINOBI Нови Хронограф Види Машки Воени рачни часовници Водоотпорен Женева Кварц Часовник Мажите Спортски Relogio Masculino Трки Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил Спорт Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина од 20 см Затворач Тип Тока Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Хронограф, Авто Датум Dial Дијаметар од 50 mm Број на Модел на 9690 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Силиконски Бенд Ширина 22 mm Случај Дебелина 10 mm
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$31.35
$33.94
$35.27
$45.07
$33.98
$35.27
$47.04
$35.27
wy-приклучок-крај

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Хронограф,Авто Датум
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
9690
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
50mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
R

Производи во категоријата