.

.

Класичната Dial Мажите Дрво Часовници Природата Рачно изработена Дрвена рачни часовници Кварц Браун Вистинска Кожа Бенд за Мажи Жени Подарок

Класичната Dial Мажите Дрво Часовници Природата Рачно изработена Дрвена рачни часовници Кварц Браун Вистинска

DEN 670.00
DEN 837.12
-20 %
Достапност


Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 25.0 cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види
Q & A
П : дали Е ова види водоотпорен?
A : Нема.
П : Ако не го примите со цел, она што можам да направам?
О : Ако не го примите цел во рамките на нашите заштита, можете да ни испратите порака, ние ќе ви помогне да заштедите на овој проблем, ве молиме да не грижете се abou ова.
П : Ако не ми се допаѓа овој часовник, јас може да го вратат?
A : Да, ако мислите дека тоа не е погодна за вас, можете да се вратите без причина во 7 дена.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
W247902
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
25mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Watchband материјал:
Вистинска Кожа
Карактеристики:
100% Природата Дрво Случај/Рачно изработени
објектот стил:
Едноставен/Топла Продажба/New/Висок Квалитет
Тежина:
Approx. 37g
Прилики:
Партија/Подарок/Годишнината/Дневно/Други
Пакет Се Вклучени:
1*Види, 1*Подарок Торба
R

Производи во категоријата