.

.

1PC Longming Дома Бамбус Чаша Чај Првенство рачно изработени Природни Занает 51-100ml Нов Бамбус цевка Складирање Тегла Мини Вода Кригла LC 117

1PC Longming Дома Бамбус Чаша Чај Првенство рачно изработени Природни Занает 51-100ml Нов Бамбус цевка

DEN 176.00
DEN 191.52
-8 %
Достапност

Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ви благодариме за вашиот поддржува.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Број На Модел На:
lc117
Стил:
Традиционален Кинески
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
бамбус
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Обликот:
Круг
R

Производи во категоријата