.

.

Светлината Magics лили и snape по сето ова време пурпурна дрво Кригла Боја се Менува првенство Чувствителни Керамика кафе Чај Чаши Првенство

Светлината Magics лили и snape по сето ова време пурпурна дрво Кригла Боја се Менува првенство Чувствителни

DEN 160.80
Достапност


Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачот одговорност ве Молиме проверете со вашиот царинската царинска испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Бидете внимателни со топла вода!
Не scanld себе
Пакетот вклучува :
1 x Кригла
Пост Превозот ќе се 15-45 работни дена да пристигне,
Ако сте во Обединетите Steates, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 10-25days во вашата земја. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Ќе биде многу ценет.
Итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации.
Топлина чувствителен материјал на кригла површината боја кога жешка течноста се истури во
Ограничување на изложување на директна сончева светлина
Рака мие (машина за миење садови не се препорачува)
Не микробранова
Капацитет : 350ml
Материјал : Керамика
Боја : боја се менува кригла
Пад на превозот : понуда
Превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо, може да се провери epacket превозот.

боја:
бојата се менува кригла
Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
светлината магија
Керамички Тип:
порцелански
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
HP-D07
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
R

Производи во категоријата