.

.

Јапонија Висок квалитет Креативни цреша транспарентен чадор Жените вечера светлина тројно виткање врнежлив чадор

Јапонија Висок квалитет Креативни цреша транспарентен чадор Жените вечера светлина тројно виткање врнежлив

DEN 640.00
DEN 744.00
-14 %
Достапност


Висок квалитет на Креативните цреша транспарентен чадор Жените вечера светлина свитлива врнежлив чадор
Материјал : PEVA
Димензии : должина 25cm, по виткање, со дијаметар од 96cm
0.85

Бренд Име:
DINGEMANS
Материјал:
Пластични
Возрасна Група:
Возрасни лица
Контрола:
Полу-Автоматски
Производот:
Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Број На Модел На:
MM0000904
Функција:
Виткање
Големина:
S
Панел Материјал:
Pongee
Тип:
Чадори
Чадор крпа материјал:
Пластични
Чадор платно:
ништо
Густина на чадор платно:
170T
Од материјал:
Легура
Чадор рачка материјал:
Пластични
Број на ребра:
8 коска
се отвори патот:
упатство
Стил:
tri-укината чадор
Боја:
зелена,виолетова,сина,розова
R

Производи во категоријата