.

.

PINNY Јапонски Стил Керамички Чај Тегли Рачно Изработени Гроздобер Чај Caddy Храна И Зачини Запечатени Тегла Чај Церемонијата Додатоци

PINNY Јапонски Стил Керамички Чај Тегли Рачно Изработени Гроздобер Чај Caddy Храна И Зачини Запечатени

DEN 879.00
DEN 1099.20
-20 %
Достапност

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Одличен избор за домашна употреба, патување и kinki. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Карактеристики : Лесен за користење, лесен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Бренд Име:
ПЕНИ СЕ ФОКУСИРА НА ЖИВОТОТ
Материјал:
Керамички
Апликацијата Област:
Дневна Соба,Службеници,Чај Соба
Потекло:
Dehua Кина
Пакетот вклучува:
1xTea Caddy
Капацитет:
350ml
Пакет:
безбедност пакет
Карактеристики:
R

Производи во категоријата