.

.

бесплатен превозот 50pcs 32-милиметри Пластични PPR Еден U Менгеме Држач за Топла и Ладна Вода Цевка Цевка

бесплатен превозот 50pcs 32-милиметри Пластични PPR Еден U Менгеме Држач за Топла и Ладна Вода Цевка

DEN 811.20
Достапност


На овој линк е for32mm у менгеме, ние исто така имаат 20mm и 25мм менгеме, ве молиме посетете ја нашата продавница да се избере.
САД$ 4.68 4.68 /парче
САД$ 8.88 8.88 /парче
САД$ 14.90 14.90 /парче
САД$ 12.90 12.90 /парче
САД$ 19.50 19.50 /парче
САД$ 24.90 24.90 /парче
САД$ 27.90 27.90 /парче
САД$ 6.58 6.58 /парче
САД$ 5.98 5.98 /парче
САД$ 5.68 5.68 /парче
САД$ 6.68 6.68 /парче
САД$ 7.80 7.80 /парче

Број На Модел На:
Ј-501B
врска:
прирабница
Обликот:
Еднаков
Бренд Име:
HB
Материјал:
Пластични
Глава Кодот:
У облик
Техника:
Кастинг
Тип:
ppr менгеме
боја:
зелена или бела
R

Производи во категоријата