.

.

beler Мотоцикл Автомобил 10 Чистење Игли 5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија Џет се Отстрани За ФОЛКСВАГЕН Ауди Ford Тојота

beler Мотоцикл Автомобил 10 Чистење Игли 5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија

DEN 186.00
DEN 239.04
-22 %
Достапност

10 Чистење Игли +5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија Џет Отстрани Мотоцикл Автомобил
Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал Четка Крзно Материјали : Најлон Компатибилен Со : Одговара за Мотоцикл, Автомобил, АТВ Објект се вклучени :
10x Чистење Игли
5x Четки
Функција :
1) Идеален за чистење мала игла големина пасуси во авто и мотоцикл carburetor.
2) Издржливи метална чистење игли се идеални за расчистување далеку блокади
3) Лесно да се користи.

3-Година:
2007,2008,2012,2010,2014,2016,2005,2009,2011,2015,2006,2004,2013
Другиот Дел Број:
-
Објектот Тежина:
0.022 kg
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Должина:
-
Објектот Ширина:
-
Поставување на Возило:
-
Бренд Име:
beler
Објектот Висина:
-
Специјални Функции:
лесен за користење
Mazda Модел:
3
Осветленост Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Материјал Тип:
Метал
Земја/Регион на Производство:
-
одговара 1:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204
Се вклопат 2:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Одговара 3:
за Audi A4 A6 A8 П5 Q7
Одговара 4:
за Toyota RAV4 Camry Сиена YARIS Highlander е корола 4Runner
Одговара 5:
за Киа Рио Sportage Оптима Душата Форте ,Рондо,К2,K5
Одговара 6:
За Chevrolet Niva Impala Aveo Malibu Trax Express
Одговара 8:
за Nissan Almera Juke Навара Сончево Граница
Одговара 9:
за ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Tiguan Буба Passat Caddy
Одговара 10:
за Hyundai ix35 Tucson Solaris Elantra Акцент sonata
Четка Крзно Материјал:
Најлон
R

Производи во категоријата