.

.

Новиот Пејач Ударни Тапан Зафат Рачка-32 Jingles Половина Месечината

Новиот Пејач Ударни Тапан Зафат Рачка-32 Jingles Половина Месечината

DEN 330.00
DEN 359.04
-8 %
Достапност

Половина месечината ударни tambourine Напорна и издржлива пластика тело со рака зафат Празникот твоите очи на овој висок квалитет tambourine На 1/2 месечината дизајн навистина се намалува рака замор 32 jingles даде јасни, percussive rhythm Half месечината ударни tambourine
Напорна и издржлива пластика тело со рака зафат
Празникот твоите очи на овој висок квалитет tambourine
На 1/2 месечината дизајн навистина се намалува рака замор
32 jingles даде јасни, percussive ритам
Специјално дизајнирани да ја следат кривина на дланката, што го прави повеќе удобно да се одржи
Контрола, исто така, не се оние досадни прст бразди кои само одговара на големината на рака
Мерки 20cm x 19cm околу (Max)
Пакет се Вклучени : 1 x Tambourine
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

боја:
A0, E0, C0, D0, B0
Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата