.

.

1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина 20mm, создаден 4mm

1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Достапност

1 : 30 месинг црв опрема mod=0.5 црв опрема :
M=0.5
Забите=30
црв род :
dimeter : 8mm
должина=20mm
создаден=4mm
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Спирален Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Црв
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
0.5m30t
R

Производи во категоријата