.

.

1.5 М-20T намалување размер:1:20 бакар црв опрема метал црв редуктор пренос делови--опрема дупка:10мм род дупка:10мм

1.5 М-20T намалување размер:1:20 бакар црв опрема метал црв редуктор пренос делови--опрема дупка:10мм

DEN 652.00
DEN 767.52
-15 %
Достапност


Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
asqw
Standard or Nonstandard:
Стандард
Ветер:
Десната Рака
Забот Профил:
Спирален Опрема
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обработка:
Прецизност Кастинг
Име:
WER
R

Производи во категоријата