.

.

Мо 1 M=1 CNC Поттикне Опрема назабена 24T 24Teeth Право Заби позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РК

Мо 1 M=1 CNC Поттикне Опрема назабена 24T 24Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос

DEN 730.00
DEN 858.24
-15 %
Достапност


позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РК
Тип : 1 M24 T
MOD=1
ЗАБИТЕ=24
E=26
F=24
D=17
создаден големина : d : d=5/6/6.35/7/8/10
Напомена : кој го понесе szie дали треба, ве молиме оставете порака за да ми, ако не оставите порака, јас ќе го испратам на понесе големина 8мм за вас.

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M24T
R

Производи во категоријата