.

.

1 поставува 0.5M60t 60 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:60 црв род дијаметар 10мм, создаден 6mm

1 поставува 0.5M60t 60 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:60 црв род дијаметар 10мм, создаден

DEN 489.00
DEN 575.52
-15 %
Достапност

1 : 60 месинг црв опрема mod=0.5 црв опрема :
M=0.5
Забите=60
a=6mm
h=4mm
H=10мм
d=15mm
D=31.3
црв род :
dimeter : 10мм
создаден=6mm
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Притисок Агол:
20
Ветер:
Десната Рака
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
0.5m60t црв род ги понесе 6MM
Обликот:
Црв
Забот Профил:
Спирален Опрема
Обработка:
Hobbing
Standard or Nonstandard:
Стандард
R

Производи во категоријата