.

.

1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm

1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm

DEN 693.00
DEN 815.52
-15 %
Достапност

1 : 25 челик црв опрема mod=1 црв опрема : црв род :
M=1 M=1
Забите=25 заби=1
создаден големина : 8mm понесе големина на : 6mm
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Спирален Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Црв
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1m25t црв род ги понесе 6mm
R

Производи во категоријата