.

.

2 ПАРЧИЊА Bevel Опрема 1M20T 1 Mod M=1 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 6mm Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY

2 ПАРЧИЊА Bevel Опрема 1M20T 1 Mod M=1 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 6mm Челик прав Агол Пренос делови на

DEN 485.00
DEN 570.24
-15 %
Достапност

Дувачкиот Bevel Опрема
ТИП : 1 M20 T , Создаден d= 6 mm
L1=7mm, D=16mm L=13.2 mm
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Bevel Опрема
Материјал:
Железо
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Bevel
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M20T понесе 6
Материјал:
Дувачкиот
R

Производи во категоријата